TESS'İN GÖZYAŞLARI // Tanıtım

10:29:00, BY Sümeyye Tunca -TESS'İN GÖZYAŞLARI
Eser Adı : Tess’in Gözyaşları

Yazar : Pepper Winters
Özgün Adı : Tears of Tess 
Yayınevi : Arkadya Bitter Yayınları 
Etiket Fiyatı : 20.00 TL 
Çeviren : Arzu Sarı 
Editör : Çağla Dirice Çakır 
Sayfa Sayısı : 496 
Baskı Tarihi : Ekim 2015 


Muhteşem bir hayatım vardı. Âşıktım, mutluydum ve istediğim her şeye sahiptim. Sonra bir gün, her şey değişti. Bir adama satıldım! 

Sevgilisi Brax Cliffingstone, yıldönümlerini kutlamak için Tess Snow’u Meksika’ya götürene kadar ikisinin de geleceğe dair umutları vardı. Altın rengi kumsalların, denizin ve güneşin tadını çıkaracak, birbirlerine yeniden âşık olacaklardı. Ancak gördükleri güzel rüyanın kâbusa dönmesi uzun sürmedi. 

Dünyanın gölgelerinden habersiz Tess, kaçırılmış, hırpalanmış ve satılmıştı. Yeniden aydınlığa kavuşmanın bedeli ise Şeytan’la yapacağı anlaşmada, yalnızca bedenini değil ruhunu da ortaya koyması demekti. Zindanımın derinliklerinde yankılanan bir fısıltı, “Gözlerindeki karanlığı görüyorum,” diyordu. “O karanlık beni besliyor, o karanlık beni çağırıyor.” Ve karanlığın tadı kanıma karıştı. Acı, artık kalbimin en tanıdık yolcusuydu. 


“Şimdiye kadar yaptığınız tüm ‘en iyi kitap’ listelerini unutun ve bu kitabı en başa altın harflerle kazıyın. Yılın değil, yüzyılın en iyi kitabı.” 

Lip Smackin Good Books 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder